Kalendář akcí a služeb ve Vracově

Máte-li zájem o bezplatné zveřejnění Vaší akce, tak zašlete pozvánku na mail info@mestovracov.cz

28. 6. 2024: Vítání prázdnin

MKK Vracov a Farnost Vracov pořádají akci Vítání prázdnin v pátek 28. 6. 2024.

Program:

17:00 Dětská mše svatá v kostele sv. Vavřince ve Vracově
18:00 Divadelní představení pro děti "Obrázky ze života hmyzu" na farním dvoře
19:00 Dílničky pro děti a táborák (špekáčky s sebou)
21:30 Promítání letního kina KUNG FU PANDA 4 v letním kině Vracov

28. 6. 2024: Letní kino Vracov - Kung Fu Panda 4

Městský kulturní klub Vás zve do Vracovského letního kina na náměstí naproti radnice. V pátek 28. 6. 2024 promítáme animovanou komedii Kung Fu Panda 4. Začátek promítání je v 21:30 hodin. Občerstvení zajištěno.

Hrdina animované ságy Kung Fu Panda už mnohokrát prokázal, že si titul „Dračí bojovník“ navzdory všemu (zejména své nemotornosti) skutečně zaslouží. Pod odborným dohledem Mistra Šifu, se stará o to, aby jeho rodné Údolí klidu dostálo svému názvu. Jenže jeho mentor si teď usmyslel, že Po by měl povýšit a stát se duchovním vůdcem celého údolí a tím pádem také vybrat svého nástupce do role Dračího bojovníka. To se pandímu hrdinovi moc nezamlouvá, protože o duchovním vedení toho ví ještě mnohem míň, než na startu své hrdinské kariéry věděl o kung fu. Úvahy o novém ochránci Údolí klidu naneštěstí přeruší mocná čarodějnice, která je sice původem chameleón, jenže je to vlastně jedno, protože se dokáže proměnit prakticky v kohokoliv. A tahle potvora se právě rozhodla, že získá bojové dovednosti od všech legendárních kung fu bojovníků, které Po v minulosti porazil. Věří totiž, že jejich spojením se z ní stane monstrum, na které bude i Dračí bojovník krátký. Po tedy musí ještě na čas odložit duchovno k ledu, vyhrnout si rukávy a pustit se do poctivé kung fu práce.

28. 6. - 31. 8. 2024: Otevřené víkendové letní sklepy

29. 6. 2024: Dětský pouliční turnaj v kopané

Fotbalový klub FC Vracov pořádá v sobotu 29. června od 8:00 hod. na městském stadionu Dětský pouliční turnaj v kopané o salátovou mísu.

29. 6. 2024: Pouliční turnaj dospělých v kopané

Fotbalový klub FC Vracov pořádá v sobotu 29. června od 12:30 hod. na městském stadionu Pouliční turnaj dospělých v kopané.

5. 7. 2024: I. ročník soutěže - Nejlepší grilované sele

Sbor dobrovolných hasičů Vracov a Město Vracov si Vás dovolují pozvat na další ročník soutěže o nejlepší grilované sele v pátek 5. července 2024 na travnaté ploše před radnicí ve Vracově. Zahájení a prodej vstupenek je od 13:00, degustace od 15:00 hod.

Po loňském ročníku, kde pořadatelé nabrali bohaté zkušenosti, se můžete letos těšit na 15 grilovacích týmů (oproti loňským 8 týmům), několik různých druhů piv, nealko, stánek s vínem a pro nenasytné i něco sladkého na zub.

Vstupné 200Kč, platící dostane náramek, na který mu budou vydávány degustační porce.

Vyhlášení vítězů po 18 hod., hodnotit budete jak Vy, tak i porota. Hudbu zajišťuje Agentura Tarock.

Pokud se i Vy chcete této akce zúčastnit a zasoutěžit, ozvěte se na tel.: 777 962 643.

Těšíme se na Vás

8. - 12. 7. 2024: Prázdninové flétny

12. 7. 2024: Letní kino Vracov - Prázdniny s Broučkem

Městský kulturní klub Vás zve do Vracovského letního kina na náměstí naproti radnice. V pátek 12. 7. 2024 promítáme českou komedii Prázdniny s Broučkem. Začátek promítání je v 21:30 hodin. Občerstvení zajištěno.

Kdo by někdy nechtěl vyrazit na rodinnou dovolenou krásným červeným karavanem po dědovi? Bára Poláková coby dobrodružná máma dvou dětí a nadšená food blogerka, řekne této výzvě ano. Její manžel, kterého si zahrál Lukáš Příkazký, dobrodružné nadšení ani trochu nesdílí. Ale když máme vedle sebe někoho, koho máme rádi, je úplně jedno, kde zrovna jsme. Celá rodina proto nakonec vyrazí na letní dovolenou k moři obytňákem. A přesto, že je Jadran doslova na dosah, cesta se může pořádně protáhnout.

Hrají: Barbora Poláková, Lukáš Příkazký, Barbora Dragounová, Michal Isteník, Martin Sobotka, Tomáš Jeřábek, Pavel Zedníček, Pavel Nový, Marie Ludvíková

26. 7. 2024: Letní kino Vracov - Matka v trapu

Městský kulturní klub Vás zve do Vracovského letního kina na náměstí naproti radnice. V pátek 26. 7. 2024 promítáme českou komedii Matka v trapu. Začátek promítání je v 21:30 hodin. Občerstvení zajištěno.

Hlavní hrdinka komedie Matka v trapu Sylvie (Petra Hřebíčková) má dobré místo v reklamní agentuře, pracovní úspěchy, krásné, vzorné děti a její manžel je známý malíř. Na první pohled štěstí. Jenže… je to pravda? Šéf reklamky Karel (Bob Klepl) na Sylvii právě nahrnul několik nesplnitelných úkolů, do toho volali ze střední školy, aby vyřešila další z prohřešků svého syna a Sylviin manžel Tomáš (Jaroslav Plesl) je jako obvykle nedostupný, protože malování mu už pár let moc nejde. A všichni si zvykli, že Sylvie všechno vyřeší, zařídí, zaplatí. V Sylvii, která vždycky chtěla vidět věci z té nejlepší stránky, se najednou něco zlomí. To je přesně ta chvíle, kdy se vám chce od všeho utéct.

Hrají: Petra Hřebíčková, Lenka Vlasáková, Jana Švandová, Jaroslav Plesl, Bohumil Klepl, Martin Pechlát, Marek Němec, Elizaveta Maximová, Matyáš Svoboda, Leoš Noha

31. 8. 2024: Dožínky s otevřenými sklepy

19. - 20. 10. 2024: Vracovské hody