Kommunales Radio

Základní informace

V síti rozvodů městského rozhlasu ve Vracově probíhá pravidelné hlášení každé pondělí, středu a pátek v 15.30 hodin a v 18.00 hodin. Hlášení městského rozhlasu je živě přenášeno i kabelovou televizí na programu Vracovské televize. Mimo uvedené dny a čas mimořádně nehlásíme!

Jak podat relaci do hlášení městského rozhlasu ve Vracově

Cena za hlášení městským rozhlasem ve Vracově je 50,-Kč/den (tzn. za dvě relace v 15:30 hod. a v 18:00 hod.).

Relace do hlášení městského rozhlasu prosím zasílejte na mail kabelovka@mestovracov.cz v textové podobě. Ve své objednávce prosím uveďte termín hlášení a fakturační adresu.

Relaci můžete přijít podat i osobně do kanceláře Vracovské televize popř. do kanceláře účtárny MěÚ Vracov. Inzeráty prosím pište čitelně(hůlkovým písmem, na stroji či počítači)!

Zdarma hlásíme jen zprávy úřední, kulturní, sportovní a zdravotnické.

Adresa: náměstí Míru 202, 696 42 Vracov (budova radnice)

kancelář Vracovské televize (2. podlaží, dveře č.12)
Telefon: 518 628 184 Email: kabelovka@mestovracov.cz

kancelář účtárny MěÚ Vracov (1. podlaží, dveře č.6)
Telefon: 518 628 183 Email: uctarna@mestovracov.cz

Emailový odběr hlášení městského rozhlasu Vracov

Pokud nemáte možnost vyslechnout si relaci hlášení městského rozhlasu ve Vracově nabízíme vám možnost automatického rozesílání zpráv přes e-mail ve formátu PDF. K této službě zaregistrujte svůj e-mail.