Kalendář akcí a služeb ve Vracově

Máte-li zájem o bezplatné zveřejnění Vaší akce, tak zašlete pozvánku na mail info@mestovracov.cz

1. 7. - 28. 8. 2022: Letní víkendové otevřené sklepy

Každý víkend bude otevřen jeden sklep místního vinaře a návštěvníci, ale i místní, budou mít možnost daný sklep navštívit a ochutnat výborná vína. Sklepy budou otevřeny vždy v pátek od 18.00 do 23.00, v sobotu od 16.00 do 23.00 hod. a v neděli po předchozí domluvě s vinařem.

18. 8. 2022: Divadlo - Jak ženy z Vracova pomohly ukončit husitské války

Kočovná divadelní společnost zve na představení Jak ženy z Vracova pomohly ukončit husitské války ve čtvrtek 18. 8. 2022 v 19:00 hodin v Březíčku Vracov.

19. 8. 2022: Vracovské letní kino - Hádkovi

Městský kulturní klub Vás zve do Vracovského letního kina do areálu Březíčka ve Vracově. V pátek 19. 8. 2022 ve 21:00 hod. hrajeme českou komedii Hádkovi. Vstupné 80Kč. Film je mládeži do 12 let nevhodný. Občerstvení zajištěno. Campingové židličky s sebou.

Obsah: Když se sejde rodina, je to vždy radost. Dva bratři se svými ženami se potkávají v bytě svého dědy, který je v nemocnici a už to s ním vůbec nevypadá dobře. Bráchové jsou každý úplně jiný, ale mají se svým způsobem rádi, zato jejich manželky se nemohou vystát a vzájemné pomlouvání je pro ně nezbytnou součástí života. Ve vzduchu visí dědictví po dědečkovi, ale na schůzku dorazí i otec obou bratrů s důležitou novinkou. Dědeček chce s nimi se všemi jet k moři, aby ho jednou v životě viděl. Mají se tedy o čem bavit, ale naráží na jeden problém. Nikdy se neshodnou a pokaždé skončí tím, že se pohádají. Jmenují se Hádkovi.

20. 8. 2022: Vracovské letní kino - Zpívej 2

Městský kulturní klub Vás zve do Vracovského letního kina do areálu Březíčka ve Vracově. V sobotu 20. 8. 2022 ve 21:00 hod. hrajeme animovanou rodinnou komedii Zpívej 2. Vstupné 70Kč. Občerstvení zajištěno. Campingové židličky s sebou.

Obsah: Kdo chce říct, že v šoubyznysu skutečně prorazil, musí mít vlastní vystoupení v Redshore City, hlavním městě zábavy. Jenže tam to má pevně pod kontrolou nelítostný vlk Jimmy Crystal, bez jehož souhlasu nemůžete ve městě ani otevřít pusu, natož abyste zazpívali. Koalák Buster Moon sice má ve svém týmu hvězdnou pěveckou sestavu (dikobrazí rockerka Ash, plachá slonice Meena, citlivý gorilák Johnny nebo věčně provokující čuně jménem Gunter), ale i tak je skoro jisté, že konkurz u Jimmyho Crystala skončí totálním krachem. A tak Buster totálně zariskuje (ostatně v prvním díle mu to opakovaně vycházelo) a znuděnému Crystalovi slíbí, že když bude moci v jeho městě nazkoušet show, obsadí do ní největší žijící hudební legendu, lva Claye Callowaye. Potíž je v tom, že Calloway už léta žije v ústraní, zásadně nevystupuje a asi poslední, kdo by ho k tomu přemluvil, je jeden otravný koalák. Jenže Buster razí zásadu, že jen opravdu velké sny mají nějakou cenu, a pro jejich splnění je ochoten udělat opravdu cokoliv.

21. 8. 2022: Loučení s prázdninami

Město Vracov zve všechny děti na akci Loučení s prázdninami v neděli 21. 8. 2022 od 14:00 do 17:00 hod. v areálu Březíčko Vracov.Vstupné dobrovolné.

Program: skákací hrady, malování na obličej, dětské tetování a show Páji Chabičovského a jeho hostů.

27. 8. 2022: Dožínky s otevřenými sklepy

Srdečně zveme na vracovské dožínky s otevřenými sklepy. Budete mít možnost ochutnat lahodná vína od místních vinařů přímo v jejich sklepech a chybět nebude ani folklorní program. Součástí bude také menší jarmark tradičních výrobků a bohaté občerstvení.

17. 9. 2022: Burza krojových součástí

Městský kulturní klub Vracov pořádá Burzu krojových součástí v sobotu 17. září  2022 od 10:00 do 16:00 hodin v malém sále MKK. Sběr věcí od 12. do 16. září od 8:00 do 15:00 hod. v kanceláři MKK.

24. 9. 2022: Ochutnávka burčáků

Spolek Vracovští vinaři si připravil pro své příznivce ochutnávku burčáků a to v ulici Baráky a Cihelná. Chybět nebudou tradiční pokrmy k občerstvení a skvělá hudba.

15. - 16. 10. 2022: Vracovské hody s věncem a káčerem

12. 11. 2022: Svatomartinská vína při svíčkách

Neopakovatelná atmosféra při ochutnávání mladých - svatomartinských vín při svíčkách Vás čeká ve Vracově u místních vinařů. Těšit se můžete na starobylé sklepy v ulici Baráky a jejich nezaměnitelnou atmosféru spojenou s ochutnávkou mladých vín při svíčkách.

14. 1. 2023: Hasičský ples

4. 2. 2023: Ples města Vracova