Kabelfernsehen

Kabelová televize Vracov, základní informace, kontakt, jak podat reklamu, jak si pořídit přípojku, programová nabídka, jak ohlásit poruchu kabelové televize, jak si zřídit internet po kabelové televizi a další informace.

Základní informace

Rozvody kabelové televize ve Vracově patří Městu Vracov. Od začátku vybudování kabelové televize provozuje servis těchto rozvodů firma NOEL, s.r.o. Hodonín.

Vracovská televize - místní vysílání

Základní informace, kontakt, jak naladit Vracovskou televizi, jak podat reklamu a další informace naleznete zde.

Programová nabídka

Informace o programové nabídce naleznete na webu www.noel.cz.

Jak si pořídit přípojku

Pokud chcete připojit svoji nemovitost ke kabelové televizi. Musíte si službu objednat v účtárně MěÚ Vracov.

Připojovací poplatek pro nově přihlášené účastníky kabelové televize je:

• přípojka samostatně TV či Internet 4.000 Kč
  • přípojka společně TV + Internet 2.000 Kč

Připojovací poplatek je splatný v účtárně MěÚ Vracov. (V ceně připojení jsou 3 metry kabelu a 1 účastnická zásuvka. Případné další rozvody a zásuvky si účastník platí po dohodě s f. NOEL sám).

Poplatek za programovou nabídku je splatný firmě NOEL s.r.o. Hodonín.

Jak ohlásit poruchu

Servis kabelové televize pro město Vracov zajišťuje firma NOEL s.r.o. Hodonín.

Poruchy kabelové televize prosím hlaste přímo této firmě na tel. 518 359 635 nebo na tel. 607 866 813 od 7.00 do 21.00 hodin 7 dnů v týdnu včetně svátků.

Vznést požadavek můžete i formou e-mailu info@noel.cz nebo dotazníku umístěného na webových stránkách www.noel.cz.

Internet po kabelové televizi

Firma NOEL s.r.o. Hodonín nabízí zákazníkům kvalitní vysokorychlostní připojení k internetu přes kabelovou televizi ve Vracově. Bližší informace na telefonních číslech firmy NOEL 518 359 635, 607 866 813 nebo na webových stránkách www.noel.cz.