Odbor výstavby a zemědělství

Působnost, kontakty, úřední hodiny, manuály, formuláře.

Kontakt

Adresa: náměstí Míru 202, 696 42 Vracov (zadní část budovy radnice, přízemí, dveře č. 9 a 10).

pondělí 7.00 - 11.00 12.00 - 15.30
úterý neúřední den
středa 7.00 - 11.00 12.00 - 15.30
čtvrtek 7.00 - 11.00 12.00 - 17.00
pátek 7.00 - 11.00 12.00 - 14.00

Žádost o vyjádření k existenci inženýrských sítí – služba e-UtilityReport

Obec s rozšířenou působností Kyjov podpořila nasazení služby e-UtilityReport, která umožňuje hromadné vytvoření žádostí o vyjádření k existenci inženýrských sítí. Všem dotčeným správcům inženýrských sítí systém vygeneruje žádost a vybraným správcům rovnou elektronicky odešle. Žádosti jsou v souladu s platnou legislativou a obsahují veškeré informace potřebné pro vystavení vyjádření správce.

Na webových stránkách města byl zřízen odkaz pro přístup k aplikaci e-UtilityReport, kde je žadatel systematicky veden k vyplnění formuláře pro vytvoření „Žádosti o vyjádření k existenci sítí“. Žadatel na základě vyplněného formuláře rozešle elektronickou žádost všem správcům inženýrských sítí, kteří jsou pro dané území aktivně zapojeni do služby. Pro ostatní správce inženýrských sítí, kteří prozatím neumožňují příjem žádostí touto formou, jsou vygenerovány PDF soubory pro možnost vytištění a doručení svépomocí.

Provozovatelem služby je soukromá společnost HRDLIČKA spol. s .r.o., Za Lužinami 1084/33, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, IČ: 18601227.

Pro působnost ORP Kyjov sestavil provozovatel služby tzv. registr správců, což je aktuální seznam správců, jejichž inženýrské sítě se na daném území vyskytují.

Služba e-UtilityReport může být pro žadatele užitečný, rychlý a bezplatný způsob, jak podat žádost o vyjádření správcům inženýrských sítí tak, aby nikdo nebyl opomenut.

K podání žádosti postačí připojení na internet a běžný webový prohlížeč. Ovládání aplikace je jednoduché, intuitivní a doplněno nápovědou pro jednotlivé kroky. Více informací o službě se dozvíte na http://verejnost.mawis.eu.