Kalendář akcí a služeb ve Vracově

Máte-li zájem o bezplatné zveřejnění Vaší akce, tak zašlete pozvánku na mail info@mestovracov.cz

31. 3. 2024: Velikonoční tradice v muzeích

Městský kulturní klub Vracov pořádá akci Velikonoční tradice v muzeích v neděli 31. 3. 2024 od 14 do 17 hodin ve vracovských muzeích. Pletení pomlázek, ochutnávka tradičních velikonočních pokrmů, zdobení kraslic, zdobení perníčků, prodej rukodělných výrobků, ochutnávka vín Spolku vracovských vinařů a vystoupení dětí z Lipinky.

6. 4. 2024: Vracovská hala 2024

SDH Vracov si Vás dovoluje pozvat na halovou soutěž mladých hasičů konanou v sobotu 6. 4. 2024 ve sportovní hale ve Vracově.

19. 4. 2024: Kino Vracov - Gump - jsme dvojka

Městský kulturní klub Vracov Vás zve do kina. V pátek 19. 4. 2024 v 18:00 hodin promítáme v kinosále kulturního domu rodinný dobrodružný film Gump - jsme dvojka. Vstupné je 120 Kč. Občerstvení zajištěno.

Nová Gumpova cesta začne přesně tam, kde ta předchozí skončila. Se svým milovaným Béďou Kozím Bobkem projde hlavní zvířecí hrdina příběhem, který už jim dávno předtím napsaly hvězdy. A zatímco Gumpův první příběh byl smutnější, v jeho volném pokračování s názvem Gump – jsme dvojka se diváci mohou těšit na spoustu vtipných zvířecích scén. Vedle hlavního hrdiny se nově objeví také psí slečna Jenny, která si zahraje Gumpovu sestru Kytičku.

Hrají: Bolek Polívka, Richard Krajčo, Vica Kerekes, Štěpán Kozub, Zbigniew Czendlik, Zuzanka Švábková, Martina Pártlová, Karel Roden, Michaela Andělová, ...

31. 8. 2024: Dožínky s otevřenými sklepy

19. - 20. 10. 2024: Vracovské hody