Rozdělení dětí do tříd


1. třída Berušky p.u. Jolana Měchurová, Leona Todtová

Bábíčková Kateřina
Čajková Monika
Daněček Dominik
Fridrichová Matylda
Jandásková Lucie
Jarůšková Rozálie
Kordová Veronika
Lukešová Amálie
Lundová Barbora
Lundová Kateřina
Marada Vojtěch
Marek Štěpán
Mezihoráková Tereza
Novotná Rozálie
Novotný Albert
Petříková Sofie
Plášek Adam
Popelka Filip
Presová Elen
Půček Patrik
Radmil Patrik
Rodrigues Rafael Luis
Saňka Roman
Sequenz Alex
Surá Adéla
Šedová Julie
Tománková Denisa
Tománková Sabina

2. třída Včeličky p.u. Pavlína Macúchová, Yvona Niklová

Andrešičová Nikola
Dadová Laura
Grundling Tobiáš
Karlíková Laura
Krýsa David
Krýsa Dominik
Kudláčová Barbora
Lopraisová Elena
Lunga Martin
Lunga Ondřej
Mertová Michaela
Mezihorák Jakub
Mezihoráková Aneta
Mička Kristian
Mikeš Jaroslav
Podhorský Lukáš
Ryba Kryštof
Ryba Šimon
Spusta Adam
Svoboda Daniel
Šuba Oliver
Šveda Lukáš
Topoľančin Dominik
Topoľančinová Alexandra
Wolf Šimon

3. třída Sluníčka p.u. Markéta Staníková, Zuzana Šebestová

Baďurová Natálie
Glacová Eliška
Goliášová Barbora
Hadamík David
Hanák Martin
Hrabec Tomáš
Chvátal Lukáš
Chvostalová Nela
Kantor Matěj
Kaňovská Karolína
Koláciová Kateřina
Křižková Nela
Kundratová Veronika
Lunga Jaroslav
Lopraisová Viktorie
Lucký Matěj
Měrková Laura
Novák Antonín Milan
Palovčík Patrik
Pechal Tomáš
Poštolka Tobias
Preissler Adam
Procházka Matyáš
Slintáková Barbora
Šimek Denis
Školud Michal
Urbanová Karin

4. třída Motýlci p.u.  Markéta Klimková, Jarmila Vašíčková

Apostol Hailey
Baďurová Anna
Buřilová Lucie
Danylciv Marco
Dvořanová Laura
Gasnárek Tomáš
Halili Christopher Martin
Hanáková Eliška
Hanáková Emily
Horák Oliver
Iš Matěj
Išová Julie
Kriška Matyáš
Kučera Jakub
Kůr Lukáš
Kůr Marek
Lukáš Martin
Machalová Terezie
Sluka Petr
Studénková Šárka
Šafář Kryštof
Šafář Matyáš
Šigut David
Tomaštík David
Vašek David
Vávra Tomáš
Vondál Daniel
Vráželová Liliana

5. třída Kočičky p.u. Iva Příkaská, p.ř. Ivana Vaverková, pedag. asistentka Barbora Mokrá

Crhonek Vojtěch
Čamlíková Ludmila
Hanák Šimon
Chvátalová Pavlína
Klimeš Marek
Klimeš Lukáš
Kučera Jan
Kundratová  Natálie
Kutěj Dominik
Kutěj Veronika
Letovský Dominik
Loprais Patrik
Mezihoráková Klára
Myšulka Martin
Ondrůšek Jakub
Pres Marek
Repík Štěpán
Sádovský Adam
Smékalová Sofie
Šimková Monika
Šípka Domenico
Šlampová Tereza
Šonová Victoria
Tománek Filip
Vítková Veronika

Zpět na předchozí stránku