Kalendář akcí a služeb ve Vracově

Máte-li zájem o bezplatné zveřejnění Vaší akce, tak zašlete pozvánku na mail info@mestovracov.cz

1.4. 2017: Fechtl Cup Vracov

Místo konání: Motokrosová dráha Vracov

Registrace závodníka: 9:30 hod.   start závodu 12:00 hod.

Startovné: 200 Kč   Kontakt: Frolka Marek st. tel: 775 127 874

Kategorie: Klasik, Ořežplech, Speciál, Speciál nad 50 ccm, Pitbike

Oficiální webové stránky: sfc8.webnode.cz

Závod je řazen do Slováckého poháru Fechtl cup. Občerstvení zajištěno

2. - 7.4. 2017: Výstava grafika Pavla Hanáka a sbírka Ex Libris Jany Šimečkové

Nadace Chamartín zve srdečně příznivce výtvarného umění na vernisáž výstavy grafiky Pavla Hanáka v neděli 2. dubna v 15 hodin. Přijďte si prohlédnout linority a grafické listy vracovského tvůrce spolu s expozicí užité grafiky v podobě sbírky Ex libris sběratelky Jany Šimečkové z Bukovan. Výstava potrvá do pátku 7. dubna a bude přístupná denně od 15 do 18 hodin.

9.4. 2017: Hledání velikonočních vajíček

Dům dětí a mládeže zve na akci Hledání velikonočních vajíček v neděli 9. dubna 2017 od 15 hodin v areálu Březíčka. Těšit se můžete na: hledání vajíček, výtvarné dílny a  zdobení perníčků. S sebou: košíček na vajíčka!

16.4. 2017: Velikonoční tradice v muzeích

Přijďte nasát velikonoční atmosféru do našich muzeí! Můžete ochutnat tradiční jarní pokrmy a třeba si i úpléct žilu!

22.4. 2017: Koncert skupiny Cimballica

30.4. 2017: Stavění máje a pálení čarodějnic

Přijďte s námi spálit čarodějnic a zároveň postavit obecní máj.

31.5. 2017: Kácení máje

Přijďte s námi oslavit poslední den v květnu a pokácet tuto dominantu Vracova.

9.9. 2017: Velká cesta pohádkovým lesem

Perníková chaloupka, peklo, Sněhurka a sedm trpaslíků a další spousta pohádkových bytostí nebudou chybět na velké cestě pohádkovým lesem! Tak se přijďte pobavit a hlavně plnit spoustu úkolů.

14. - 15.10. 2017: Vracovské hody s věncem a kačerem

Tradiční akce, při které je možno vidět až 600 lidí oděných do krojů, doplněná každovečerní zábavou, na které není nouze o víno, tanec a veselí. I letos s DH Vracovjáci a spojenými cimbálovými muzikami.

11.11. 2017: Svatomartinské svěcení vín

Přijďte ochutnat letošní Svatomartinské víno a husičku.

19.11. 2017: Vánoční trhy místních výrobců

Adventní věnce, pletené šály, dřevěné hračky či háčkované čepičky pro nejmenší, to vše a mnohem víc budou nabízet vánoční trhy, které jsou spojeny, jako loni, s vánočním čarováním! Přijďte nakoupit dárky a ochutnat vánoční pokrmy a nápoje.

26.11. 2017: Rozsvícení vánočního stromu

Přijďte s námi rozsvítit vánoční strom před radnicí a symbolicky tím odstartovat adventní čas.

23.12. 2017: Zpívání u vánočního stromu

Přijďte se vánočně naladit při poslechu koled před radnicí.