Kalendář akcí a služeb ve Vracově

Máte-li zájem o bezplatné zveřejnění Vaší akce, tak zašlete pozvánku na mail info@mestovracov.cz

22. 3. 2024: Kino Vracov - A máme, co jsme chtěli

Městský kulturní klub Vracov Vás zve do kina. V pátek 22. 3. 2024 v 19:00 hodin promítáme v kinosále kulturního domu rodinnou tragikomedii A máme, co jsme chtěli. Vstupné je 120 Kč. Občerstvení zajištěno.

Poslední den společného Československa se na silvestrovský večírek schází jedna velká federální rodina. Setkají se ještě jako bratři, rozejdou se už jako cizinci. S každou další borovičkou se zvyšuje šance, že někdo něco někomu řekne a že se něco stane... Budete nám scházet, Slováci.

Hrají: Eva Holubová, Bolek Polívka, Anna Šišková, Ady Hajdu, Jana Kovalčiková, Jan Budař, Judit Pecháček, Daniel Fischer, Dávid Hartl, Juraj Loj, Éva Bandor

23. 3. 2024: Velikonoční dětská krojová zábava

Dětský folklorní soubor Lipinka Vás zve na Velikonoční dětskou krojovou zábavu pro všechny generace v sobotu 23. března 2024 od 14:00 hodin ve sportovní hale ve Vracově. K tanci a poslechu bude hrát František Marčík a cimbálová muzika. V rámci programu vystoupí dětský soubor Lipinka, děti ze Sobůlek a DFS Trnaveček z Milotic. Zvány jsou všechny děti v krojích, rodiče i prarodiče.

24. 3. 2024: Hledání velikonočních vajíček

Dům dětí a mládeže Vracov zve na akci Hledání velikonočních vajíček v neděli 24. března 2024 od 15:00 do 17:00 hodin v lese od Ernestovské ulice. Těšit se můžete na hledání vajíček, výtvarné tvoření, zdobení perníčků. Košíček na vajíčka s sebou.

31. 3. 2024: Velikonoční tradice v muzeích

Městský kulturní klub Vracov pořádá akci Velikonoční tradice v muzeích v neděli 31. 31. 2024 od 14 do 17 hodin ve vracovských muzeích. Pletení pomlázek, ochutnávka tradičních velikonočních pokrmů, zdobení kraslic, zdobení perníčků, prodej rukodělných výrobků, ochutnávka vín Spolku vracovských vinařů a vystoupení dětí z Lipinky.

6. 4. 2024: Vracovská hala 2024

SDH Vracov si Vás dovoluje pozvat na halovou soutěž mladých hasičů konanou v sobotu 6. 4. 2024 ve sportovní hale ve Vracově.

31. 8. 2024: Dožínky s otevřenými sklepy

19. - 20. 10. 2024: Vracovské hody